Дані про видані будівельні паспорти

Набір містить перелік будівельних паспортів забудови земельної ділянки, виданих управлінням містобудування та архітектури Слов'янської міської ВЦА (Слов'янської міської ради). Зокрема, інформацію про замовників, уповноважений орган, видані документи, об’єкти будівництва тощо.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Листопад 2, 2021, 09:08 (EET)
Створено Жовтень 13, 2021, 10:25 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних b835cfa1-85e4-4b48-820c-b6862119b136
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 № 3038-VI, Наказ Мінрегіону України «Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки» від 05.07.2011 № 103
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Корепанов Фред Феліксович
Адреса електронної пошти відповідальної особи slavgorarch@i.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).