Реєстр наборів відкритих даних Слов'янської міської ради, виконавчих органів, підпорядкованих комунальних підприємств

Набір містить Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Слов'янської міської ради, її виконавчих органів, підпорядкованих комунальних підприємств. Для кожного набору вказаний ідентифікаційний номер, назва, формати ресурсів, гіперпосилання на сторінку набору й інші метадані.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Серпень 25, 2021, 10:27 (EEST)
Створено Серпень 25, 2021, 10:19 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних 1b65a031-9661-4f81-ad8d-44004b7547af
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Постанова КМУ “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних” від 21.10.2015 р. № 835
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Відповідальна особа Самохвалов Вячеслав Миколайович
Адреса електронної пошти відповідальної особи it@slavrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).