Реєстр боргових зобов'язань КП "Слов'янське тролейбусне управління"

Набір містить реєстр боргових зобов'язань КП "Слов'янське тролейбусне управління" . Зокрема, інформацію про позичальників та кредиторів, істотні умови боргового зобов'язання.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Листопад 19, 2021, 10:56 (EET)
Створено Березень 2, 2021, 15:28 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 9da83506-7ccb-4c62-a15d-2585cd220053
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" від 16.07.1999 № 996-XIV
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Рубан Ольга Олексіївна
Адреса електронної пошти відповідальної особи ctrutrol@gmail.com

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).