Дані про тарифи на комунальні послуги в місті Слов'янську

Набір містить інформацію тарифи на комунальні послуги, встановлені виконавчим комітетом Слов'янської міської ради, керівником Слов'янської міської ВЦА. Зокрема, дані про назви послуг, постачальників, вартість за одиницю та інше.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Грудень 30, 2021, 15:26 (EET)
Створено Червень 3, 2021, 17:09 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних 28379a3a-cca3-4e94-a2c5-ed4069b5ee91
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні" від 21.05.1997 №280/97-ВР, ст. 10.1 Закону України від 13.01.2011 № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації»
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Відповідальна особа Заруба Ольга Вікторівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи sl-ugkh@ukr.net

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).