Перелік об’єктів нерухомого майна, що перебуває на балансі КП "Парк культури і відпочинку"

Набір даних складається з таблиць (ресурсів): Buildings — перелік будівель та споруд,, що знаходяться на балансі КП "Парк культури і відпочинку"

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Серпень 2, 2021, 10:24 (EEST)
Створено Липень 16, 2021, 11:08 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних bea79626-2075-4a31-805d-3cd3ee7cbed8
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 року № 419 "Про затвердження Порядку подання фінансової звітності", Наказ Міністерства фінансів України "Про затвердження Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 "Загальні вимоги до фінансової звітності" від 07.02.2013 № 73
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Відповідальна особа Заікін Олег Олексійович
Адреса електронної пошти відповідальної особи slav.park@ukr.net

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).