Перелік об’єктів комунальної власності Слов'янської міської територіальної громади, що передані в оренду чи інше право користування (відділ освіти)

Набір містить дані про об’єкти комунальної власності Слов'янської міської територіальної громади, що передані в оренду чи інше право користування (з даними про умови передачі об’єктів в оренду) відділом освіти Слов'янської міської ради. Набір складається з двох ресурсів: ListProzorroSales — перелік об’єктів оренди, інформація про які внесена до системи ProZorro.Продажі; List — перелік об’єктів оренди, інформація про які не внесена до системи.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Листопад 4, 2021, 17:28 (EET)
Створено Червень 1, 2021, 15:56 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних a27b2acc-8aba-44f1-ae2b-540fbcf0fcab
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про оренду державного та комунального майна»
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Рубльовський Ігор Миколайович
Адреса електронної пошти відповідальної особи slov-osvita@ukr.net

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).