Фінансова звітність КП "Керуюча компанія № 4"

Набір містить звіти про фінансові результати КП “Керуюча компанія № 4”. XML-документи сформовані відповідно форм електронних документів ДФС

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Листопад 9, 2021, 09:37 (EET)
Створено Квітень 26, 2021, 16:10 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних 35f1927d-c34b-464f-bb43-a7bbd56327a2
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Господарський Кодекс України, ПКМУ від 28.02.2000 р. № 419 "Про затвердження порядку подання фінансової звітності"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Абрамова Тетяна Олександрівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи ker_komp4@ukr.net

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).