Бюджетна звітність відділу охорони здоров'я Слов'янської міської ради

Набір містить перелік бюджетних звітів відділу охорони здоров'я Слов'янської міської ради. Дані з Єдиного веб-порталу використання публічних фінансів (spending.gov.ua)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Жовтень 25, 2021, 14:57 (EEST)
Створено Травень 7, 2021, 13:21 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних 3ef39c69-4cce-45ba-be0b-adc1f7994da1
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від28 лютого 2000 року №419 " Про затвердження Порядку подання фінансової звітності",Наказ Міністерства фінансів України " Прозатвердження Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 "Загальні вимоги до фінансової звітності від 07.02.2013 №73,Господарський кодекс України, Закон України " Про місцеве самоврядування в Україні"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Ямпольська Олена
Адреса електронної пошти відповідальної особи slav_zdrav@ukr.net

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).