Довідник підприємств, установ та організацій Слов'янської міської ради

Набір містить три ресурси. Organizations — довідник підпорядкованих підприємств, установ (закладів) та організацій Слов'янської міської ради, що є окремими юридичними особами. OrganizationalUnits — довідник виконавчих органів Слов'янської міської ради. Posts — довідник посадових осіб виконавчих органів Слов'янської міської ради.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Лютий 10, 2021, 17:29 (EET)
Створено Лютий 10, 2021, 17:24 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних abed694c-2279-401c-9882-62006fd89172
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Самохвалов Вячеслав Миколайович
Адреса електронної пошти відповідальної особи it@slavrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).