Паспорти бюджетних програм Слов'янської міської ради

Набір містить паспорти бюджетних програм Слов'янської міської ради та складається з двох ресурсів: Reestr - перелік паспортів бюджетних програм Слов'янської міської ради, Passports - архів паспортів бюджетних програм, кожний файл в архіві - окремий паспорт бюджетної програми із змінами на певну дату.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Жовтень 28, 2021, 08:51 (EEST)
Створено Лютий 19, 2021, 15:00 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних adaf088b-4233-4f4e-945d-16887db300b4
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Бюджетний кодекс України, Наказ Мінфін України «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» від 26.08.2014 № 836
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Відповідальна особа Давидова Інна Іванівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи buh@slavrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).