Перелік об’єктів комунальної власності Слов'янської міської територіальної громади, що передані в оренду чи інше право користування (ВОЗ)

Набір містить дані про об’єкти комунальної власності Слов'янської міської територіальної громади, що передані в оренду чи інше право користування (з даними про умови передачі об’єктів в оренду) відділом охорони здоров'я Слов'янської міської ради. Набір містить ресурс List — перелік об’єктів оренди, інформація про які не внесена до системи ProZorro.Продажі.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Жовтень 21, 2021, 15:55 (EEST)
Створено Березень 10, 2021, 11:10 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 94d43d2b-3aaa-474f-a26e-1a9534dabe8b
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР, Закон України «Про оренду державного та комунального майна», Постанова Кабінету Міністрів України «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу» від 04.10.1995 № 786
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Ямпольська Олена
Адреса електронної пошти відповідальної особи slav_zdrav@ukr.net

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).