Інформація про систему обліку та види інформації Слов'янської міської ради її виконавчих органів, комунальних підприємств,закладів,установ та організацій

Набір містить дані про інформаційні системи обліку та види інформації, які використовуються виконавчими органами Слов'янської міської ради, зокрема назву програмного забезпечення, структурний підрозділ, що відповідає за внесення інформації.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Травень 25, 2021, 12:13 (EEST)
Створено Лютий 26, 2021, 13:29 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних c52cb4f2-0c18-48af-9ffa-5feef330e81e
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Постанова КМУ “Питання системи обліку публічної інформації” від 21 листопада 2011 р. № 1277, нормативно-правові акти розпорядників на виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації”
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Відповідальна особа Самохвалов Вячеслав Миколайович
Адреса електронної пошти відповідальної особи it@slavrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).