Звіти про виконання паспортів бюджетних програм Слов'янської міської ради

Набір містить звіти про виконання паспортів бюджетних програм Слов'янської міської ради та складається з двох ресурсів: Reestr - перелік звітів про виконання паспортів бюджетних програм Слов'янської міської ради, ZvitPassports - архів звітів про виконання паспортів бюджетних програм, кожний файл в архіві — окремий звіт.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Червень 1, 2021, 15:15 (EEST)
Створено Лютий 23, 2021, 08:15 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних f7cf7c86-29fe-4922-a4f3-9e53c0496dfc
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Бюджетний кодекс України, Наказ Мінфін України «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» від 26.08.2014 № 836
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Давидова Інна Іванівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи buh@slavrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).