Перелік укладених договорів КП "Слов'янське тролейбусне управління"

Набір містить інформацію про укладені договори, зокрема назву постачальника, код ЄДРПОУ, предмет закупівлі, суми, дату, тощо

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Листопад 19, 2021, 10:30 (EET)
Створено Серпень 4, 2021, 11:05 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних 238fabc3-57dd-49e0-ab01-22d53b922ba4
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про відкритість використання публічних коштів", Закон України "Про публічні закупівлі", Закон України "Про оренду державного та комунального майна", інші нормативно-правові акти
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Рубан Ольга Олексіївна
Адреса електронної пошти відповідальної особи ctrutrol@gmail.com

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).