Перелік об'єктів комунальної власності, що перебувають на балансі КП "Керуюча компанія № 4"

Набір містить перелік житлових будинків, будівель, споруд, а також їх окремих частин, квартир, житлових та нежитлових приміщень, що знаходяться у комунальній власності та що перебувають на балансі КП СМР "Керуюча компанія № 4"

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Листопад 9, 2021, 15:26 (EET)
Створено Листопад 9, 2021, 10:35 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 86414887-fdae-43a7-9b85-d849da1978e7
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про оренду державного та комунального майна», Наказ Мінфіну України від 02.09.2014 № 879, Наказ Мінфіну України від 24.05.1995 № 88
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Абрамова Тетяна Олександрівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи ker.komp4@ukr.net

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).