Фінансова звітність Слов'янської міської військово-цивільної адміністрації

Набір містить перелік фінансових звітів Слов'янської міської ради (форми №1дс, №2дс, №3дс, №4дс, №5дс)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Жовтень 28, 2021, 10:29 (EEST)
Створено Жовтень 28, 2021, 10:22 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних 2a485e60-04cb-46f1-8c35-b608afafc476
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Господарський Кодекс України, Постанова Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 року №419 " Про затвердження Порядку подання фінансової звітності",Наказ Міністерства фінансів України " Про затвердження Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 "Загальні вимоги до фінансової звітності від 07.02.2013 №73, Закон України " Про військово-цивільні адміністрації"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Давидова Інна Іванівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи buh@slavrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).