Перелік цільових програм Слов'янської міської ради, Слов'янської міської військово-цивільної адміністрації

Набір містить перелік цільових програм (ресурс Programs), перелік змін до програм (ресурс Amendments), перелік звітів про виконання програм (ресурс Reports) Слов'янської міської ради, Слов'янської міської військово-цивільної адміністрації, у тому числі посилання на оприлюднені ресурси в мережі Інтернет.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Січень 13, 2022, 09:32 (EET)
Створено Лютий 18, 2021, 13:58 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних c7dd26d3-02cd-49d8-b1d3-b53207ea141a
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про державні цільові програми" від 18.03.2004 №1621, рішення Слов'янської міської міської ради "Про затвердження Порядку розроблення, фінансування, моніторингу міських цільових програм та звітності про їх виконання" від 31.05.2017 №9-XXIV-7
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Король Ірина Володимирівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи korol@slavrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).