Дані про надані містобудівні умови та обмеження

Набір містить реєстр містобудівних умов та обмежень, виданих управлінням містобудування та архітектури Слов'янської міської ВЦА (Слов'янської міської ради). Зокрема, інформацію про замовників, уповноважений орган, видані документи, об’єкти будівництва, зміни тощо.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Листопад 2, 2021, 09:35 (EET)
Створено Січень 20, 2021, 10:44 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 4a4762b2-35a6-45bc-8cb0-62a51aa5406a
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 № 3038-VI, Наказ Мінрегіону України «Про затвердження Порядку ведення реєстру містобудівних умов та обмежень» від 31.05.2017 № 135
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Корепанов Фред Феліксович
Адреса електронної пошти відповідальної особи slavgorarch@i.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).