Перелік об’єктів комунальної власності Слов'янської міської територіальної громади, що передані в оренду чи інше право користування (Відділ культури)

Набір містить дані про об’єкти комунальної власності Слов'янської міської територіальної громади, що передані в оренду чи інше право користування (з даними про умови передачі об’єктів в оренду) відділом культури Слов'янської міської ради. Набір містить ресурс List - перелік об’єктів майна яке перебуває в оренді, інформація про які не внесена до системи ProZorro.Продажі.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Листопад 9, 2021, 12:53 (EET)
Створено Травень 27, 2021, 16:02 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних 7b0ef62a-2c5f-4da9-b7dc-a61d2d657a1c
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР, Закон України «Про оренду державного та комунального майна», Постанова Кабінету Міністрів України «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу» від 04.10.1995 № 786
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Олійник Марина Миколаївна
Адреса електронної пошти відповідальної особи culture@slavrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).