Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію Слов'янської міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, установ та організацій

Набір містить перелік звітів Слов'янської міської ради та виконавчого комітету, включно з посиланнями на ресурси, що оприлюднені в мережі Інтернет

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Листопад 1, 2021, 14:53 (EET)
Створено Лютий 11, 2021, 15:27 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 59fd8f7d-1dd2-4c1f-b1ad-e6069f859c38
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закони України “Про місцеве самоврядування в Україні”, "Доступ до публічної інформації"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Галанов Кирило Юрійович
Адреса електронної пошти відповідальної особи it@slavrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).