План підготовки регуляторних актів

Набір містить перелік проєктів регуляторних актів Слов'янської міської ради та її виконавчого комітету, Слов'янської міської військово-цивільної адміністрації

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Грудень 6, 2021, 14:39 (EET)
Створено Грудень 28, 2020, 11:44 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних c6993ba1-0010-4454-8e03-1565f52f9f30
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності", Постанова КМУ від 21.10.2015 №835
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Відповідальна особа Касьянова Оксана Василівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи econom@slavrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).