Дані про медичних працівників закладів охорони здоров’я міста Слов'янська

Таблиця містить прізвище, ім’я, по батькові, стать, посаду медичних працівників, інформацію про освіту (освітній рівень, спеціальність), кваліфікацію, контактні дані (веб-сторінка, електронна пошта, службовий телефон). Кожним записом у таблиці є один медичний працівник.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Лютий 23, 2021, 13:34 (EET)
Створено Лютий 22, 2021, 13:17 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 8306598d-504f-4dc5-91d1-d7246c647551
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Наказ МОЗ України «Про формування автоматизованої бази даних медичних, фармацевтичних та науково-педагогічних працівників сфери управління МОЗ України» від 19.12.2006 № 842, Наказ МОЗ України «Про затвердження форм звітності з питань охорони здоров'я та інструкцій щодо їхнього заповнення» від 10.07.2007 № 378
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Ямпольська Олена
Адреса електронної пошти відповідальної особи slav_zdrav@ukr.net

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).