Бюджетна звітність управління економічного та інвестиційного розвитку Слов'янської міської ВЦА

Набір містить перелік бюджетних звітів управління комунальної власності Слов'янської міської ВЦА

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Жовтень 26, 2021, 16:11 (EEST)
Створено Жовтень 26, 2021, 16:02 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних 7a792a5a-dbbd-496d-ba41-812ec95e36b2
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 року № 419 “Про затвердження Порядку подання фінансової звітності”, Наказ Міністерства фінансів України “Про затвердження Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності»” від 07.02.2013 № 73, Господарський Кодекс України, Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Мелюх Діна Вікторівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи invest@slavrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).