Фінансова звітність КП "Благоустрій"

Набір містить баланс, звіт про фінансові результати КП "Благоустрій". XML - документи сформовані відповідно форм електроних документів ДФС

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Листопад 25, 2021, 17:04 (EET)
Створено Квітень 2, 2021, 15:08 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних c205eded-e3f7-4c3d-b68d-ba0db423839b
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 року № 419 "Про затвердження Порядку подання фінансової звітності", Наказ Міністерства фінансів України "Про затвердження Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 "Загальні вимоги до фінансової звітності" від 07.02.2013 № 73
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Марченко Світлана Григорівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи gek7slav@ukr.net

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).