Дані про електронні петиції подані до Слов'янської міської ради

Дані про електронні петиції, у тому числі осіб, що їх підписали, та результати розгляду. Ресурс Petitions містить відомості про петиції, які надходили до Слов'янської міської ради. Ресурс Signatures містить відомості про підписані петиції, людей, які підписали петиції, дату та час підписання.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Листопад 1, 2021, 15:09 (EET)
Створено Лютий 12, 2021, 10:01 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 679ddff9-cc30-43c2-b116-b7548d6d1d3a
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закони України "Про звернення громадян", "Про доступ до публічної інформації"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Куля Марина Анатолівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи citizen@slavrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).