Відомості про лікарські засоби/препарати, придбані за бюджетні кошти Слов'янської міської ради

Набір містить посилання на веб-сторінки закладів до платформи Е-Ліки де розміщена інформація про дані щодо залишків лікарських засобів та медичних виробів які оновлюються щотижнево

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Травень 18, 2021, 13:26 (EEST)
Створено Лютий 18, 2021, 15:36 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних c08fcefc-676f-4290-9846-eea6cbdd2999
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Наказ МОЗ від 26.04.2017 р. №459 “Про затвердження Порядку розміщення на інформаційних стендах у закладах охорони здоров’я інформації щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги”, Наказ МОЗ «Про здійснення заходів з контролю використання лікарських засобів та медичних виробів, закуплених за бюджетні кошти» від 02.06.2016 № 509
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Відповідальна особа Ямпольська Олена
Адреса електронної пошти відповідальної особи slav_zdrav@ukr.net

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).