Дані Бюджету участі міста Слов'янська

Набір містить інформацію про проекти Бюджету участі міста Слов'янська (автор, назва, опис, тематична категорія, статус, бюджет, дата подання)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Травень 20, 2021, 19:01 (EEST)
Створено Травень 20, 2021, 18:58 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних fc95983d-649c-4ad4-b491-26901a7e2de9
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення міської ради "Про затвердження міської цільової Програми «Бюджет участі міста Слов’янська» на 2018-2022 роки"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Кравченко Дмитро Валерійович
Адреса електронної пошти відповідальної особи ovp@slavrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).