Перелік регуляторних актів

Набір містить перелік діючих регуляторних актів Слов'янської міської ради та її виконавчого комітету із зазначенням інформації про нормативно-правові акти, якими вони були введені в дію, базові, повторні та періодичні відстеження регуляторного впливу

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Грудень 2, 2021, 09:43 (EET)
Створено Січень 18, 2021, 14:11 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних a59a0b42-19aa-4951-890a-65f2511c887b
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Відповідальна особа Касьянова Оксана Василівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи econom@slavrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).