Перелік об’єктів комунальної власності Відділу охорони здоров'я Слов'янської міської ради

Ресурс містить перелік будівель, споруд що знаходяться у комунальній власності. Зокрема, інвентарний номер об'єкта, його назву, опис, адресу, клас відповідно до ДК 018-2000, відомості про реєстрацію речових прав на нерухоме майно (статус, номер, дата), рівень будівельної готовності, стан, підведення комунальних комунікацій, найменування та код ЄДРПОУ власника, балансоутримувача й користувача. Кожним записом у таблиці є один об’єкт.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Березень 10, 2021, 13:20 (EET)
Створено Березень 10, 2021, 13:16 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 2c79c2f8-fab3-426b-b9a9-aabe20b3ce06
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Земельний кодекс України, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про оренду державного та комунального майна», Наказ Мінфіну України від 02.09.2014 № 879, Наказ Мінфіну України від 24.05.1995 № 88
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Відповідальна особа Ямпольська Олена
Адреса електронної пошти відповідальної особи slav_zdrav@ukr.net

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).