Реєстр боргових зобов’язань КП "Благоустрій"

Набір містить реєстр боргових зобов’язань комунального підприємства "Благоустрій". Зокрема, інформацію про позичальників та кредиторів, істотні умови боргового зобов'язання.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Листопад 11, 2021, 16:32 (EET)
Створено Травень 31, 2021, 19:09 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних b5c57ee7-6d15-4ff4-8776-3c3046f5d677
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 № 996-XIV
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Марченко Світлана Григорівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи gek7slav@ukr.net

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).