Перелік рухомого майна КНВП АСУ "Слов'янськ"

Набір містить інформацію про рухоме майно, зокрема інвентарні номери об’єктів, їх найменування, модель, виробник, рік виробництва, кількість, первісну вартість, суму зносу, балансову вартість, найменування та ЄДРПОУ балансоутримувача.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Листопад 5, 2021, 14:48 (EET)
Створено Листопад 5, 2021, 14:41 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 242e7dcc-e84e-43db-8674-3cc00653183a
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про оренду державного та комунального майна», Наказ Мінфіну України від 02.09.2014 № 879, Наказ Мінфіну України від 24.05.1995 № 88
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Відповідальна особа Колесникова Юлія Вікторівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи asu_slav@ukr.net

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).