Перелік об'єктів комунальної власності, що перебувають на балансі КП "Благоустрій"

Набір даних складається з таблиць (ресурсів): buildings - перелік об'єктів нерухомого майна, movableproperty - перелік об'єктів рухомого майна комунальної власності

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Листопад 25, 2021, 17:23 (EET)
Створено Листопад 25, 2021, 17:13 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 07c8a35c-9f08-4685-ad82-db6b49ca9390
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про оренду державного та комунального майна», Наказ Мінфіну України від 02.09.2014 № 879, Наказ Мінфіну України від 24.05.1995 № 88
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Марченко Світлана Григорівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи gek7slav@ukr.net

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).