Поіменні результати голосування депутатів на пленарних засіданнях Слов'янської міської ради 8 скликання

Набір містить поіменні результати голосування депутатів на пленарних засіданнях Слов'янської міської ради 8 скликання (11.12.2020 - 05.08.2021). Кожен ресурс у наборі включає результати поіменного голосування протягом одного засідання.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Серпень 16, 2021, 09:09 (EEST)
Створено Січень 22, 2021, 08:48 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних dcda6e43-8394-4bbb-931a-41c3ddbaf32b
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про доступ до публічної інформації»
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Оновлення припинено
Відповідальна особа Мала Леся Миколаївна
Адреса електронної пошти відповідальної особи sovet@slavrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).