Дані обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов у місті Слов'янську

Набір містить інформацію щодо осіб, які перебувають на черзі на одержання жилих приміщень, в т.ч. відомості щодо наявності в них права на першочергове або позачергове одержання житла

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Листопад 1, 2021, 11:36 (EET)
Створено Лютий 5, 2021, 13:41 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 96869aa5-a7f2-480d-aded-77e8466996b6
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Житловий Кодекс України, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР, Постанова Ради Міністрів УРСР від 11.12.1984 № 470
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Стешенко Ганна Володимирівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи gilotdel@slavrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).