Інформація про організаційну структуру розпорядників інформації Слов'янської міської ради

Набір містить інформацію про організаційну структуру Слов'янської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Травень 6, 2021, 15:48 (EEST)
Створено Лютий 11, 2021, 13:42 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних f7b64901-70c7-41ba-8841-0ea7b7d5b7a7
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Наказ Міністерства юстиції України “Про затвердження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях”
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Відповідальна особа Самохвалов Вячеслав Миколайович
Адреса електронної пошти відповідальної особи it@slavrada.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).